KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11086034
nr 1108 6034
Akvarell
W Sertich Roff, Stilleben, 1886, 21x30
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 maj 2017
kl 19:01:11
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.600 kr